Kategorija: Dailė, Dirbiniai iš popieriaus, Dovanų idėjos, Gimtadienis, Idėjos, Idėjos šventėms, Kalėdos, Karnavalas, Krikštynos, Maistas, Rankdarbiai, Vaikams, Valentino diena
Žymės: , , ,

Dovana vaikams – saldainių boružė

Kaip smagu gauti saldumynais išpuoštą dovaną. Saldainių boružė ant vaikų stalo ne tik smagi puošmena, bet ir puikus proginis desertas svečiams.

Saldainių boružės kūnas

Boružės kūnas (pagrindas) gaminamas iš 7 cm storio putų polistirolo ruošinio. Išpjaustom kūną – ties uodega aukštis 7 cm, o ties galva aukštis bus apie 4,5 cm. Boružės galvą aptraukiam gofruotu rudu popieriumi. Vėliau prie kūno trikampio forma priklijuojam kelis saldainius ir dekoruojam juos rudu gofruotu popieriumi. Veliau į kūną susmaigstysime dantų krapštukus su saldainių žiedais.

008-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

Saldainiai ant boružės kūn0

Susikarpom apie 70 vnt. rausvo gofruoto popieriaus skiautelių ir paruošiam atitinkamą kiekį krapštukų bei saldainių. Ištepę klijais skiautelės kraštą įdedam krapštuką, saldainį ir suvyniojam. Klijuotą pusę aplink krapštuką apvyniojam siūlu. Procedūrą pakartojam visam saldainių kiekiui. Gautas gėlytes su saldainiais susmaigstom į boružės korpusą. Priklijuojam ūselius, nosytę, akytes ir štai – turime saldainių boružę. Skanaus!

002-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

003-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

004-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

005-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

006-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

007-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriaus

009-saldainiu-boruze-rankdarbiai-vaikams-is-popieriausVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed