Kategorija: Dirbiniai iš popieriaus, Dovanų idėjos, Idėjos, Idėjos šventėms, Kalėdos, Krikštynos, Rankdarbiai
Žymės: , ,

Kalėdinis angelas iš vienkartinės lėkštutės

Norite pasidaryti kalėdinį angelą kalėdinio stalo papuošimui arba krikštynų aplinkos dekoravimui ? Tokius rankdarbius iš popieriaus pasidaryti labai paprasta. Juos galima daryti iš balto kartono arba standaus popieriaus. Tačiau šis angelo rankdarbis labai įdomiai žiūrisi pagamintas iš plastikinių arba popierinių vienkartinių lėkštučių.

Angelo pagaminimui reikalingos medžiagos ir įrankiai:

  • Paprastos baltos vienkartinės lėkštutės iš plastiko arba popieriaus (su mažai lenktais pakraščiais), po vieną lėkštutę vienam angelui.
  • Įvairių spalvų blizgūs žvaigždutės formos maži lipdukai (stikeriai) arba auksuotas blizgus popierius ir skylamušis, su kuriuo pasidarysime blizgių apskritimukų angelo papuošimui.
  • Klijai
  • Kanceliarinis peiliukas popieriaus pjovimui
  • Žirklės
  • Psigamintas arba nupirktas blizgus kaspinas

Kaip savo rankomis pasidaryti kalėdinį angelą:

1) Pieštuku nusipieškite būsimo angelo siluetą. Pavyzdys pateiktas žemiau esančiame paveiksliuke. Pradžioje galite angelą nusipiešti ant popieriaus, o vėliau iškirpę priklijuoti prie lėkštutės iš kitos pusės (simetriškas), arba perkopijuoti ant lėkštutės paviršiaus panaudoję kopijuojančią kalkę.


2) Dabar lėkštutėje iškirpkite ir išpjaukite tamsiai pažymėtas vietas. Kirpimui puikiai tiks ir manikiūrinės žirklutės.
Nubrėžkite dvi vienodo ilgio linijas (kaip parodyta pvz. Atkreikite dėmesį, kad linijos yra ne per apskritimo skersmens centrą, o truputį aukščiau.) ir įkirpkite jas.


3) Kai jau iškirpsite angeliuko figūrą, po truputį susukinėkite gautą kirpinį į kūgio formą. Susikryžiuojantys kraštai bus angelo sparnais, kurie susukant pakils į viršų. Sujungus įpjovimus tarpusavyje jau turėsite trimatį angelą. Sujungtus kūgio įpjovimus galima papildomai sutvirtinti popieriaus skabėmis arba skoču.

4) Skylamušiu pridarykite skylučių aplinkui lėkštutės sijonėlį arba priklijuokite žvaigždučių, arba skylamušiu iš blizgaus popieriaus pridarytų apskritimėlių.

5) Papuoškite gautą angeliuką blizgiu arba matiniu banteliu.

Štai ir turime savo rankomis pasidarytą dekoratyvinį angeliuką.

Gerų švenčių!Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeCheck Our Feed